Koszyk

0.00 zł - 0 szt
Nissin Di866 Mark II PRO Nikon i-TTL
PRODUCENT
Nissin
CENA
887.90 PLN
dost. na zamówienie - skontaktuj się z mami:
Nissin Di866 Mark II PRO Nikon i-TTL Nissin Di866 Mark II PRO Nikon i-TTL
Nissin Di866 Mark II PRO Nikon i-TTL Nissin Di866 Mark II PRO Nikon i-TTL
Nissin Di866 Mark II PRO Nikon i-TTL

opis produktu

UWAGA !!!

Lampa z Polskiej dystrybucji. Z gwarancją 2 lata realizowaną w Polsce .

Lampa błyskowa Nissin Di866 Mark II Pro typ N przeznaczona jest do lustrzanek cyfrowych i aparatów kompaktowych wyposażonych w gorącą stopkę Nikon.  Lampa współpracuje automatycznie z systemem i-TTL . Lampy Di866 Mark II Pro typ N nie można używać aparatami innych firm do obsługi TTL.

Lampa posiada oryginalny obrotowy kolorowy wyświetlacz, który automatycznie obraca się o kąt 90° zachowując pion bez względu na to czy kadrowanie odbywa się w poziomie czy w pionie. Po zamocowaniu lampy Di866 Mark II Pro typ C do aparatu podstawowa obsługa ekspozycji błysku jest w pełni kontrolowana przez aparat, tak jak w przypadku lampy wbudowanej.
Główne tryby pracy lampy Di866 Mark II Pro typ N – ustawiane na lampie: Tryb w pełni automatyczny – siła błysku jest w pełni kontrolowana przez aparat, co zapewnia najbardziej optymalną ekspozycję. Tryb TTL – światło błysku jest automatycznie sterowane przez aparat, ale wartość ekspozycji błysku można skompensować. Tryb manualny – manualny wybór wymaganej mocy błysku na lampie, Tryb błysku seryjnego – wielokrotny błysk (stroboskopowy) naświetla fazy ruchu fotografowanego obiektu na jednej klatce obrazu. Tryb błysku bezprzewodowego TTL – sterowanie oświetleniem kilku lamp rozmieszczonych z dala od aparatu (zdalny błysk TTL). Tryb indywidualnych ustawień użytkownika – różne ustawienia osobiste dla własnych wartości domyślnych.
Funkcje zaawansowane realizowane przez Di866 Mark II Pro typ N - kontrolowane przez aparat: Synchronizacja z krótkimi czasami migawki – czyli synchronizacja błysku z krótszym od standardowego czasem migawki.  Synchronizacja błysku na ostatnią kurtynę migawki

poprzednie
następne